Preloader
E-PARDUOTUVĖ
KAIP VEIKIA E-PARDUOTUVĖ?

Pagalbos tel.: +370 445 77016

Darbo laikas: I-V 7.30-16.00

Garantija

Garantija

Saugumas

Saugumas

Pristatymas

Pristatymas

Russian English

INSTRUKCIJOS

  1. Pasirenkate prekę ir spaudžiate “Pirkti” arba “Dėti į krepšelį”.
  2. Savo krepšelį su pasirinktomis prekėmis matysite puslapio viršuje, dešinėje pusėje.
  3. Pasirinkę krepšelį matysite savo prekių sąrašą. Čia galite koreguoti norimų prekių kiekį. Po pateiktu prekių sąrašu yra tarpinė suma, PVM ir galutinė kaina.
  4. Norėdami užsakyti savo pasirinktas prekes Jūs turite užpildyti privalomus laukelius su žvaigždute.
  5. Spauskite “Patvirtinti užsakymą”. Jūsų užsakymas bus priimtas ir su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.

 

ATSISKAITYMAS

Už www.kgrudai.lt elektroninėje parduotuvėje išsirinktas prekes galite sumokėti šiais būdais:

  1. Bankiniu pavedimu iš bet kokio Lietuvos arba užsienio banko (įnešant grynus pinigus arba darant pervedimą iš sąskaitos). Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti Jums suteiktą užsakymo numerį.
  2. Grynais pinigais, pristačius prekes. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, užsakymas iškart pradedamas vykdyti, o atvykus AB “Kretingos grūdai“ kurjeriui, reikia turėti tikslią pinigų sumą, kokia yra užsakymo suma.

Įmonės pavadinimas: AB “Kretingos grūdai”
Įmonės kodas: 164156867

Banko sąskaitos numeris ( Šiaulių Bankas): LT397180500026467984

Mokėjimo paskirtis: suteiktas užsakymo numeris ( pvz užsakymo numeris 122)

 

PREKIŲ PRISTATYMAS Į NAMUS

Prekes įsigytas elektroninėje parduotuvėje www.kgrudai.lt pristatysime per 3-10 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Prekes pristatome visoje Lietuvoje. AB “Kretingos grūdai” kurjeriai su transportavimui pritaikytomis transporto priemonėmis atveš  į Jūsų namus ar ūkį. Jums nereikės gaišti laiko ir sukti galvos dėl transportavimo bei prekių pakrovimo ir iškrovimo darbų.

 

PRISTATYMO KAINOS

Įsigijus prekių už daugiau nei 150 eurų jas pristatysime NEMOKAMAI.
Minimali prekių krepšelio suma 150 Eurų. 
Prekių iškrovimo paslauga nepriklausomai nuo užsakymo kiekio yra NEMOKAMA.

 

Gamyba


Gamybos technologijos

Kombinuotųjų pašarų gamyba

Kombinuotųjų pašarų cecho gamybiniai pajėgumai- 50 t pašarų per 1 valandą. Kasmet diegiamos naujos technologijos leidžia pagaminti aukščiausios kokybės granuliuotus, trupintus ir palaidus pašarus gyvuliams, paukščiams, švelniakailiams žvėreliams, žuvims bei maistą šunims „Džeko džiaugsmas”.

 Technologinis kombinuotųjų pašarų gamybos procesas susideda iš keliolikos technologinių linijų, kuriose paruošiami pašarų gamybos komponentai malimui, dozavimui ir maišymui. Gaunamas produktas gali būti įvairios frakcijos: palaidas, granuliuotas arba ekspanduotas. Galutinis produktas turi atitikti griežtus kokybinius reikalavimus.

 

Baltyminių vitamininių mineralinių papildų gamyba

1996 metais pradėjo veikti baltyminių vitamininių mineralinių papildų gamybos cechas. Kompiuterizuota dozavimo sistema, automatizuotos skystų komponentų įvedimo linijos, mechanizuotos pakavimo ir pakrovimo linijos leidžia konkuruoti Lietuvos ir užsienio rinkose.

Baltyminis vitamininis mineralinis papildas- sudėtingas pašarinių, baltyminių ir biologiškai aktyvių komponentų mišinys, optimizuotas ir paruoštas įvedimui į kombinuotuosius pašarus.