Preloader
E-PARDUOTUVĖ
KAIP VEIKIA E-PARDUOTUVĖ?

Pagalbos tel.: +370 445 77016

Darbo laikas: I-V 7.30-16.00

Garantija

Garantija

Saugumas

Saugumas

Pristatymas

Pristatymas

Russian English

INSTRUKCIJOS

  1. Pasirenkate prekę ir spaudžiate “Pirkti” arba “Dėti į krepšelį”.
  2. Savo krepšelį su pasirinktomis prekėmis matysite puslapio viršuje, dešinėje pusėje.
  3. Pasirinkę krepšelį matysite savo prekių sąrašą. Čia galite koreguoti norimų prekių kiekį. Po pateiktu prekių sąrašu yra tarpinė suma, PVM ir galutinė kaina.
  4. Norėdami užsakyti savo pasirinktas prekes Jūs turite užpildyti privalomus laukelius su žvaigždute.
  5. Spauskite “Patvirtinti užsakymą”. Jūsų užsakymas bus priimtas ir su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.

 

ATSISKAITYMAS

Už www.kgrudai.lt elektroninėje parduotuvėje išsirinktas prekes galite sumokėti šiais būdais:

  1. Bankiniu pavedimu iš bet kokio Lietuvos arba užsienio banko (įnešant grynus pinigus arba darant pervedimą iš sąskaitos). Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti Jums suteiktą užsakymo numerį.
  2. Grynais pinigais, pristačius prekes. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, užsakymas iškart pradedamas vykdyti, o atvykus AB “Kretingos grūdai“ kurjeriui, reikia turėti tikslią pinigų sumą, kokia yra užsakymo suma.

Įmonės pavadinimas: AB “Kretingos grūdai”
Įmonės kodas: 164156867

Banko sąskaitos numeris ( Šiaulių Bankas): LT397180500026467984

Mokėjimo paskirtis: suteiktas užsakymo numeris ( pvz užsakymo numeris 122)

 

PREKIŲ PRISTATYMAS Į NAMUS

Prekes įsigytas elektroninėje parduotuvėje www.kgrudai.lt pristatysime per 3-10 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Prekes pristatome visoje Lietuvoje. AB “Kretingos grūdai” kurjeriai su transportavimui pritaikytomis transporto priemonėmis atveš  į Jūsų namus ar ūkį. Jums nereikės gaišti laiko ir sukti galvos dėl transportavimo bei prekių pakrovimo ir iškrovimo darbų.

 

PRISTATYMO KAINOS

Įsigijus prekių už daugiau nei 150 eurų jas pristatysime NEMOKAMAI.
Minimali prekių krepšelio suma 150 Eurų. 
Prekių iškrovimo paslauga nepriklausomai nuo užsakymo kiekio yra NEMOKAMA.

 

Privatumo politika


AB “Kretingos grūdai” VARTOTOJŲ PRIVATUMO PRANEŠIMAS

Mes rūpinames jūsų privatumu, todėl šiame pranešime nurodysime, kas mes esame, kokią informaciją renkame apie jus ir kaip elgiamės su ja.

Kas mes esame?

Mes esame AB “Kretingos grūdai”. Mūsų rekvizitus (pavadinimą, adresą ir kt.) rasite internetiniame puslapyje http://www.kgrudai.lt/kontaktai.html.

Kaip mes renkame informaciją apie jus?

Mes galime rinkti informaciją apie jus įvairiais būdais.

Šiame pranešime nurodyti visi būdai, kuriais jūs su mumis susisiekiate, yra jūsų ir AB “Kretingos grūdai” kontaktiniai taškai. AB “Kretingos grūdai” kontaktiniais taškais laikomi abu, tiek fizinis (pavyzdžiui, mažmeninės prekybos vietos ir renginiai), tiek elektroninis (pavyzdžiui, programėlės ir interneto svetainės) kontaktai.

Kokią informaciją apie jus mes renkame?

Mes galime rinkti įvairią informaciją apie jus:

Kokiam tikslui ir pagal kokias teisines nuostatas mes naudojame informaciją apie jus?

Šiame skyriuje mes aprašome tikslus, kuriems naudojame asmeninę informaciją. Tai yra visuotinis pranešimas, tačiau jei įstatymai kurioje nors valstybėje riboja ar draudžia tam tikrą veiklą, nurodytą šiame pranešime, mes nenaudosime nurodytos informacijos apie jus atitinkamiems tikslams toje valstybėje.

Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta, informaciją apie jus mes naudojame šiems tikslams:

Teisinis apie jus renkamos informacijos pagrindas yra šis:

Su kuo ir kokiais tikslais mes dalijamės jūsų informacija?

Mes galime dalytis jūsų informacija su:

Kaip mes apsaugome informaciją apie jus?

Taikome reikalingas technines ir organizacines priemones turimai asmeninei informacijai apsaugoti nuo neteisėto atskleidimo, naudojimo, pakeitimo ar sunaikinimo. Taip pat reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai laikytųsi mūsų griežtų duomenų privatumo ir saugumo reikalavimų.

Kiek laiko informacija apie jus bus saugoma?

Laikysime informaciją apie jus tiek, kiek reikia duomenų rinkimo tikslams įvykdyti. Tada informaciją ištriname. Laikotarpis skiriasi priklausomai nuo informacijos surinkimo tikslo. Pažymime, kad tam tikrais atvejais jūs turite teisę reikalauti, kad mes panaikintume informaciją. Tam tikrais atvejais mes esame įpareigoti išsaugoti informaciją, pavyzdžiui, mokesčių ar skaitos tikslais.

Kokios yra jūsų teisės ir galimybės?

Jūs galite turėti visas ar tik kai kurias toliau išvardintas teises remdamiesi ta informacija, kurią mes apie jus turime:

Pranešimuose, kuriuos jūs gaunate, mes siūlome įvairius šių teisių įgyvendinimo žinutėse būdus, pavyzdžiui, pateikiame prenumeratų atsisakymo nuorodas arba nurodome kontaktinį adresą.

Su kuo turėtumėte susisiekti, jei turite klausimų?

Jei turite klausimų ar norite įgyvendinti savo teises, galite rašyti elektorininiu paštu info@kgrudai.lt  arba skambinti telefonu +370 44577066. Jei jūsų šalis turi duomenų apsaugos instituciją, jūs turite teisę susisiekti su ja bet kokiu klausimu. Jei mes nesugebame atsakyti į jūsų klausimus ar nusiskundimus, jūs turite teisę prieš kreipdamiesi į teismą pasinaudoti kitomis teisinėmis gynybos priemonėmis.

Šio pranešimo pakeitimai

Mes galime atnaujinti šį pranešimą (ir bet kurį papildantį privatumo pranešimą). Mes jums pranešime apie pakeitimus, jei tai nurodyta įstatyme.

Paskutinį kartą keista 2018 m. gegužės 25 d.